Multifunkcjonalne urządzenie
Niczym dżin z orientalnej baśni, FIBARO Intercom jest niezniszczalny i gotów na wszystkie przeciwności losu. Tym, co potrafi, będzie Cię jeszcze długo zaskakiwał.

Opis

Intercom FGIC-001 Wideodomofon

MULTIFUNKCJONALNE URZĄDZENIE NAJNOWSZEJ GENERACJI 
FIBARO Intercom to połączenie doskonałego designu z najnowocześniejszą technologią.

WYSOKO ROZWINIĘTA TECHNOLOGIA

FIBARO Intercom jest trwały i niezawodny. Posiada funkcje, które są niedostępne w innych urządzeniach.

DOPASOWANY DO TWOJEGO DOMU

FIBARO Intercom daje wiele możliwości podłączeń dopasowanych do Twoich potrzeb. Możesz zainstalować urządzenie korzystając z WiFi lub Ethernet. 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ OBRAZU

Gdziekolwiek zamontujesz FIBARO Intercom obraz będzie idealny – wyraźny, odpowiednio naświetlony, nasycony kolorami oraz płynny. Zaawansowana kamera z funkcją HDR, a także wysoka rozdzielczość Full HD sprawiają, że doskonale wiesz, kto zbliża się lub dzwoni do Twoich drzwi. 

PANORAMICZNY OBRAZ 

Gdziekolwiek zamontujesz FIBARO Intercom obraz będzie idealny – wyraźny, odpowiednio naświetlony, nasycony kolorami oraz płynny. Zaawansowana kamera z funkcją HDR, a także wysoka rozdzielczość Full HD sprawiają, że doskonale wiesz, kto zbliża się lub dzwoni do Twoich drzwi. Wieczór, w kominku dopala się ogień, dom cichnie…i nagle dzwonek. 

ZDALNY DOSTĘP 

Zainstaluj FIBARO Intercom i weź dom na wakacje. Wystarczy, że masz telefon i dedykowaną aplikację. Monitorujesz, co dzieje się podczs Twojej nieobecności. Bezpośrednio rozmawiasz z każdym gościem przy drzwiach wejściowych lub bramie. Wiesz, kiedy Twój ogrodnik wpisał PIN lub zdalnie otwierasz drzwi sąsiadce, która przyszła podlać kwiaty.

APLIKACJA FIBARO INTERCOM 

Dedykowana aplikacja pozwala Tobie kontrolować co dzieje się przed Twoim domem. Umożliwia zdalne zarządzanie wejściem oraz pozwala skonfigurować funkcje urządzenia dopasowane do Twoich potrzeb.

PODGLĄD NA ŻYWO 

O każdej porze dnia i nocy, z każdego miejsca na ziemi zajrzysz do swojego domu. Dzięki temu zobaczysz chociażby, kto wyjada słodycze lub czy zwierzak, mimo zakazu, wyleguje się na kanapie. Na jednym ekranie zobaczysz podgląd ze wszystkich urządzeń zamontowanych w domu i na posesji. Już nic nie umknie Twojej uwadze!

AUTOMATYCZNA SEKRETARKA
 
FIBARO Intercom nagrywa i zapisuje wiadomości. Gdy nie ma Cię w domu, Twój gość może pozostawić ważną informację, którą odtworzysz w dogodnym dla Ciebie momencie.

ODTWARZANIE ZDARZEŃ 

Jesteś w pracy i czasem zastanawiasz się, co dzieje się wokół Twojej posesji. Dzięki FIBARO Intercom wiesz, co rozgrywa się przed Twoimi drzwiami. Urządzenie zapisuje dane, które możesz w każdej chwili odtworzyć. Co więcej, jeżeli Twój FIBARO Intercom wykryje ruch, otrzymasz na swój telefon powiadomienie lub zdjęcie ze zdarzenia na adres e-mail.

NOWE OTWARCIE... TWOICH DRZWI

Dotychczas korzystałeś z klucza, kodu lub dzwoniłeś domofonem, żeby ktoś Tobie otworzył. FIBARO Intercom poszerza możliwości – chcesz otworzyć drzwi: użyj aplikacji, zbliż się do urządzenia, użyj komendy głosowej* lub..

OCHRONA PRZED KRADZIEŻĄ 
Twój FIBARO Intercom jest zabezpieczony. Urządzenie posiada wbudowany czujnik naruszenia. Każda próba kradzieży zostanie zarejestrowana. Twój FIBARO Intercom może zrobić zdjęcie intruzowi i wysłać je Tobie e-mailem.

Parametry

Wymiary 85 x 37 mm
Waga 0.37 kg
Zasilanie 12V DC/48V PoE
Pozostałe informacje - Pierścień obrotowy używany do aktywacji kodów PIN
- Dwa wyjścia przekaźnikowe do sterowania bramkami
- Kamera wideo o rozdzielczości Full HD: 1080p / 30fps
- Obiektyw ultraszerokokątny: 180 °
- Podświetlenie podczerwieni dla widoku nocnego
- Mikrofony z funkcją redukcji szumów i głośnik
- Czujnik zbliżeniowy
- Protokoły komunikacyjne: Ethernet 10 / 100BASE-TX, Wi-Fi i / b / g / n 2,4 / 5GHz, Bluetooth® niska energia
- Obsługuje do 128 GB kart microSDHC lub microSDXC do lokalnego przechowywania nagrań