Hi-Tech Medical Termometr bezdotykowy ORO-T70 PERFECT

Opis
Termometr HI-TECH MEDICAL KARDIO-TEST KT-70 PRO / ORO-T70 PERFECT na podczerwień zaprojektowano do pomiaru temperatury ciała lub wybranej powierzchni przy użyciu technologii promieniowania podczerwonego.

Termometr na podczerwień nie jest inwazyjny, więc jest łatwiejszy i wygodniejszy w użyciu niż tradycyjne termometry doustne, pod ramię, do odbytnicze lub douszne. Jest rzeczywiście „bezkontaktowym” termometrem. Umożliwia pomiar temperatury ciała dorosłych i dzieci bez konieczności dotykania skóry. Dzięki KT-70 PRO / ORO-T70 PERFECT nie ma potrzeby wprowadzania sondy termometru do jakiejkolwiek części ciała twojego niemowlęcia. Śpiące niemowlę nie obudzi sie podczas kiedy termometr będzie w użyciu ani nie odczuje żadnego dyskomfortu podczas jego użycia kiedy nie śpi.

Termometr bezdotykowy HI-TECH MEDICAL KARDIO-TEST KT-70 PR / ORO-T70 PERFECTO posiada funkcję trójkolorowej identyfikacji poziomu temperatury : przy pomiarze temperatury na czole, gdy temperatura jest < od 37,3 st C zapali się wyświetlacz zielony, gdy temperatura jest >= 37,4 – > 37,9 st C, zapali się wyświetlacz pomarańczowy, gdy >= 38,0 st C, zapali się wyświetlacz czerwony.

Parametry
Metoda pomiaru Bezdotykowy
Jednostki miar
°C
°F
Zakres pomiaru
– Zakres pomiaru: temperatura ciała: 32°C – 42,9°C / 89,6°F – 109,2°F.
– Zakres pomiaru: temperatura powierzchni: 0,0°C – 60,0°C / 32,0°F – 140,0°F
Dokładność pomiasru 0.2 °C
Pamięć pomiarów 32
Akcesoria w zestawie
– Termometr
– Bateria AA x 2
– Instrukcja obsługi w języku polskim
Kolor
Biały
Niebieski
Wymiary
175 x 50 x 52 mm
Waga 148 g

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.